Челси отмъкна страховит голмайстор от школата на Барса

Челси отмъкна страховит голмайстор от школата на Барса

17-годишният камерунец Гаел Еток е смятан за новия Самуел Ето'о

Челси си осигури подписа на младия талант на Барселона Гаел Еток за 4 години, пише испанският „АС”. Камерунецът е едва на 17 години и ще напусне тренировъчната база на малките каталунци след 5 години игра там.

На 5 юли нападателят навършва 18. Тогава той официално ще подпише с лондончани, като веднага ще бъде изпратен под наем в Спортинг Лисабон, където ще играе една година. На „Стамфорд Бридж” очакват считаният за бъдеща звезда играч да развие качествата си в португалската столица и да бъде готов за Висшата лига на Англия след един сезон.

Гаел Еток ще бъде четвъртият футболист от школата на Барса, който напуска отбора за последните 4 седмици. Йон Торал  и Ектор Белерин отидоха да се обиграват в Арсенал, а полузащитникът Пепе Палау се завърна във Валенсия. 
СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача