Челси разкри новия екип за сезон 2013/14 (СНИМКИ)

Челси разкри новия екип за сезон 2013/14 (СНИМКИ)

Синьото остава трайно застъпено, но облеклото предлага най-новите технологии на adidas

Челси и аdidas представиха днес новия екип на „сините” за предстоящия сезон 2013/14. Принципни изменения няма. Вследствие на първата по рода си кампания, озаглавена: "Това е синьо. Какво друго има значение?", новите облекла черпят вдъхновение от предишни екипи, носени от легенди на Челси.
 
Традиционният син екип предлага най-новите технологии на Адидас. Създаден, за да помогне на играчите да подобрят бързината, издръжливостта и усещането, TechFit стабилизира мускулите и фокусира енергията. Това помага на играчите да генерират експлозивно ускорение и дава максимална мощност. Технологията ClimaCool пък осигурява смес от материали, контролиращи влагата и топлината, вентилационни канали и 3D платове за подобряване на притока на въздух към кожата в ключови зони на топлина.
 

Новият екип се предлага за предварителна поръчка от магазина на Челси или чрез официалния сайт, като ще излезе на пазара на 15 май.   





НА ЖИВО: Франция - Парагвай 0:0

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси