Челси с първо попълнение през зимата

Челси с първо попълнение през зимата

Лондончани са договорили Давид Датро Фофана от Молде

От Челси бързо си намериха нов нападател след тежката контузия на Армандо Броя, която ще го извади от игра до края на сезона. Лондончани са постигнали договорка за трансфера на нападателя на Молде Давид Датро Фофана, който все още преговаря с английския клуб за личните си условия, съобщава Фабрицио Романо.

Така младият играч, който след седмица ще навърши 20 години, ще се превърне в първото зимно попълнение на “сините”, които ще платят за него над 10 млн. евро. Фофана има 21 гола и 7 асистенции за норвежкия гранд в 37 мача във всички турнири през този сезон. Също така талантливият футболист вече дебютира за националния отбор на Кот д’Ивоар миналия месец при победата с 4:0 над Бурунди в контрола. В Челси той ще се конкурира за титулярно място най-вече с Пиер-Емерик Обамеянг и Кай Хавертц, като планът на клуба си остава да привлече Кристофър Нкунку от РБ Лайпциг през лятото.

Американска компания купи италианския Монца

Сделката е на стойност 45 милиона евро, като новите собственици покриват и дълговете на клуба

Абърдийн и Димитър Митов на гореща подготовка в Португалия

Тренировките се провеждат при изключително топло време и температури от над 30 градуса

Вратар на Лудогорец пред трансфер в Бундеслигата

Кьолн иска Бонман

Съперникът на Левски с хикс срещу български национал

Апоел (Беер Шева) върти 1:1 с Краковия

Ливърпул определи цената на Харви Елиът

Харви Елиът има още две години от настоящия си договор с Ливърпул

Челси има нов нападател

Жоао Педро мина прегледи в САЩ

Чалханоглу отвърна на удара от Мартинес и Марота: Думите ви разединяват!

Халфът на Интер Хакан Чалханоолу публикува дълго изявление в Инстаграм, с което отговори на изказванията на Лаутаро Мартинес и Джузепе Марота след снощното отпадане на тима от Световното клубно първенство

Рашфорд не иска да остава във Висшата лига

Маркъс Рашфорд няма планове да остане в Англия, съобщава The Athletic

Де Фрай: В момента сме разочаровани

Защитникът на Интер Стефан де Фрай бе разочарован от поражението с 0:2 от Флуминензе на 1/8-финалите на Световното клубно първенство по футбол