Челси сгази Уест Хем и застигна Манчестър Юнайтед за седмото място (ВИДЕО)

До края на първенството "сините" имат още три срещи

Челси сгази Уест Хем с 5:0 в мач от 36-ия кръг на Висшата лига, който се игра на “Стамфорд Бридж”. Така “сините” застигнаха Манчестър Юнайтед, който обаче е с двубой по-малко. Седмата позиция в крайното класиране може да донесе квота за Лигата на конференциите, което би било утеха за динамичния сезон на отбора на Маурисио Почетино. До края на първенството Челси има да изиграе още три срещи.

Коул Палмър беше точен след четвърт час игра, след още толкова Конър Галахър удвои, а в 36-ата Нони Мадуеке направи аванса на домакините още по-изразителен. Само три минути след паузата Николас Джаксън покачи на 4:0, а отново той докара нещата до 5:0 в 80-ата. Изразителната победа на “сините идва десетина дни след кошмарната им загуба със същия резултат от Арсенал, както и веднага след успеха с 2:0 над Тотнъм в друго от лондонските дербита.

Торино постави Милан на колене (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха домакинството си с 3:1

От Байерн са категорични за мениджъра на Брайтън

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)