Черна гора и Унгария се занулиха в Подгорица (ВИДЕО)

Домакините с негативен рекорд

Националните отбори на Черна гора и Унгария взеха по точка в нашата група от европейските квалификации, след като фиксираха равенство 0:0 в мач от 3-ия кръг.

Така двата отбора остават на 2-ро и 3-о място във временното класиране с актив от по 4 пункта, докато България и Литва имат по 1 на дъното след ремито 1:1 по-рано днес.

От равенството в Подгорица много по-доволни трябва да са гостите, които не създадоха почти нищо запомнящо се пред вратата на черногорците, докато домакините имаха няколко опасни възможности пред Денеш Дибус.

Най-добрият шанс за гол за Черна гора дойде още в шестата минута, когато при едно центриране от десния фланг Адам Над едва не си вкара автогол. В опита си да изчисти топката халфът я изпрати с глава към собствената си врата и тя се отби от напречната греда.

В средата на първото полувреме Стеван Йоветич бе на сантиметри от откриването на резултата. Капитанът на Черна гора стреля с десния крак от границата на наказателното поле, но за неудоволствие на феновете по трибуните топката премина на сантиметри от страничната греда.

През второто полувреме играта бе още по-затворена и в крайна сметка двата отбора се задоволиха с по точка от мача.

След нея гостите остават втори в подреждането с 4 от 2 срещи, докато Черна гора също има толкова, но от 3 двубоя. Така домакините записаха негативен рекорд от 4 опита в евроквалификациите у дома без победа.

Лидерът в групата Сърбия има пълен актив от 6 точки след 2 изиграни двубоя преди визитата си на България във вторник.

Торино постави Милан на колене (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха домакинството си с 3:1

От Байерн са категорични за мениджъра на Брайтън

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)