Дарън Флетчър: Феновете и Мойс заслужават да играем по-добре

Дарън Флетчър: Феновете и Мойс заслужават да играем по-добре

„Знаем, че не оправдаваме доверието на мениджъра и на нашата публика”, каза шотландският халф

В момента всички в съблекалнята са разочаровани, защото отпадането от ФА Къп бе наистина тежък удар за нас.

Това заяви Дарън Флетчър от Манчестър Юнайтед във връзка с домакинската загуба от Суонзи (1:2), коствала на „червените дяволи” участието в най-стария футболен турнир.

„Ние не се заблуждаваме и сме наясно, че това бе един много лош резултат. Знаем, че не оправдаваме доверието на мениджъра и на нашите фенове”, каза шотландският халф и призова своите съотборници за позитивна реакция при визитата срещу опашкаря Съндърланд от полуфиналите на Кепитъл Уан Къп.

„Предстои решаващ мач, който сам по себе си трябва да ни мотивира достатъчно. Трябва бързо да се вдигнем и да се представим на ниво срещу Съндърланд, за да отговорим на подкрепата, която получаваме от нашите фенове. Те са зад нас в този момент и всички ние трябва по-често да поглеждаме към „Стретфорд Енд”."

"Хората пеят песни за Юнайтед и ни задължават да играем по-добре заради тях, заради треньора и заради всички в клуба. Рано или късно ще подобрим представянето си, а какъв по-добър момент от полуфинала срещу Съндърланд?”

Барселона иска да задържи Рашфорд, но Юнайтед продължава да отказва отстъпки

28-годишният Маркъс Рашфорд се възползва максимално от шансовете, които му предоставя треньорът Ханзи Флик в Барселона

Контузията на Десподов се оказа по-сериозна от очакваното

Мускулната контузия, която измъчва капитана на българския национален отбор Кирил Десподов, ще се окаже по-сериозна, отколкото се смяташе първоначално

Футболист на Ювентус също се оплака от расизъм в Шампионската лига

Двубоят между Бенфика и Реал Мадрид не е бил единственият със сигнали за проява на расизъм във вторник вечер

Де Бройне е все по-близо до завръщане в игра

Белгийският полузащитник Кевин Де Бройне се завръща скоро в Италия, като се очаква да пристигне в Неапол в неделя, което съвпада с пътуването на съотборниците му до Бергамо за мача срещу Аталанта от следващия кръг на Серия А, съобщава местният вестник Corriere dello Sport

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.