Де Лихт ще лети за Мадрид, Реал с всичко налично

Де Лихт ще лети за Мадрид, Реал с всичко налично

Нидерландският защитник има шанс да започне като титуляр на "Бернабеу"

Байерн (Мюнхен) обяви официално групата си от футболисти за реванша с Реал Мадрид утре в Шампионската лига.

В нея този път попада нидерландският бранител Матайс де Лихт, който пропусна последните два мача на баварците, включително и първата среща между двата тима в Мюнхен. Тогава на негово място започна корейския бранител Ким Мин-Жае, който изпусна Винисиус Жуниор при първия гол на "лос бланкос" и направи дузпа.

В състава на Байерн логично попада и Джамал Мусиала, който не попадна в групата срещу Щутгарт. С контузии и аут за мача са Рафаел Герейро, Кингсли Коман, Саша Боей и Буна Сар.

Реал Мадрид също обяви групата си за мача, като там няма изненади и единственият липсващ е Дейвид Алаба. Дани Карвахал се завръща за състава на Анчелоти, след като бе наказан за първия мач срещу Байерн.

 

Десподов пропуска реванша за Купата срещу Панатинайкос

Българският национал Кирил Десподов ще пропусне днешната среща-реванш от турнира за Купата на Гърция между ПАОК и Панатинайкос, както и още една, след като се оказа, че травмата не му позволява да вземе участие, съобщи newsit.gr.

Комо е на 1/2-финал за Купата на Италия, изхвърли Наполи след драма с дузпи (ВИДЕО)

Шампионът на Италия е аут от турнира

Юнайтед едва оцеля в Лондон срещу Уест Хем, но все пак се добра до точка (ВИДЕО)

Двата тима завъртяха реми 1:1

Нюкасъл шокира Тотнъм като гост и задълочи кризата в редиците на лондончани (ВИДЕО)

"Свраките" спечелиха с 2:1

Нов удар за националния отбор на Испания: Саму Агехова получи тежка контузия

Нападателят на Порто се травмира по време на дербито със Спортинг

Решено: Матета няма да се оперира

Нападателят на Кристъл Палас не смята да се подлага на интервенция заради коляното си