Де Йонг: Милан е различен тим при Зеедорф

Де Йонг: Милан е различен тим при Зеедорф

Ясно е, че в момента играем с много по-атакуваща схема, подходът ни към срещите вече е различен

Полузащитникът на Милан Найджъл Де Йонг обяви след снощния дебют на Кларънс Зеедорф, че "росонерите" са различен тим под ръководството на холандеца. Снощи те победиха с мъка Верона у дома с 1:0 с късен гол от дузпа на Балотели. 
 
"Ясно е, че в момента играем с много по-атакуваща схема, подходът ни към срещите вече е различен. Кларънс Зеедорф винаги е бил мой идол. В момента се движим добре за Купата на Италия и това е начинът да се доберем до Европа догодина, така че сме фокусирани върху  това", каза холандецът след успеха над Верона. 
 
Световен шампион за Моуриньо: Малък човек

Тюрам недоволен от гледната точка на Специалния за скандала в Лисабон

Прогноза: Победа за Лил в Лига Европа

Цървена Звезда с тежка визита във Франция

Чилаверт защити Престиани

Винисиус е първият, който обижда всички, обяви бившият вратар

Донарума: Да играя с Меси беше много специално

Това е един от най-хубавите спомени в живота ми

Александър Исак се завръща в игра за Ливърпул през март

Нападателят Александър Исак може да се завърне в игра за Ливърпул до края на следващия месец, разкри мениджърът на английския футболен клуб Арне Слот.

Артета след равенството с Уулвърхямптън: Можем да обвиняваме само себе си

Мениджърът на английския футболен клуб Арсенал Микел Артета призна, че отборът му може единствено да обвинява себе си за изпуснатата преднина от два гола при равенството 2:2 срещу последния във Висшата лига Уулвърхямптън.