Дел Боске: Да играеш на "Маракана" е нещо много специално

Дел Боске: Да играеш на "Маракана" е нещо много специално

"Ще играем с Бразилия, кралете на футбола"

Селекционерът на националния отбор на Испания по футбол Висенте дел Боске изрази задоволство от представянето на тима на турнира за купата на конфедерациите.

"Имах привилегията да бъда футболист, а тази игра е моята страст и моят порок. Признавам го. Наслаждавам се изцяло на този момент. Изживях прекрасни мигове в големи отбори по време на футболната си кариера. Сега съм треньор на тим, който е един от най-силните в историята. Наслаждавам се и на това, дори да не го показвам ежедневно."

"Като цяло съм изключително доволен. За всички нас това е нещо много красиво. Ще играем с Бразилия, кралете на футбола. Те имат незабравими моменти в историята си. Да играеш на "Маракана" е нещо много специално. Доволен съм, че достигнахме до финала в тазгодишния турни, но може да играем и в мача за титлата на Мондиал 2014", коментира Дел Боске.

Манчестър Сити увековечава Пеп Гуардиола

Манчестър Сити възнамерява да увековечи името на мениджъра Пеп Гуардиола

Селтик губи точки заради феновете си

Селтик може да загуби точки по служебен път в началото на следващия сезон в Шотландия заради навлизането на фенове на отбора на терена след последния мач от наскоро завършилото първенство срещу Хартс, спечелен с 3:1 миналата седмица

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът