Делио Роси: Сгреших, но имаше защо да го направя

Делио Роси: Сгреших, но имаше защо да го направя

Делио Роси се извини за това, че налетя на бой на Адем Ляич по време на равенството 2:2 на Фиорентина срещу Новара в сряда, но чувства, че халфът е прекрачил границата със своите коментари.

Делио Роси се извини за това, че налетя на бой на Адем Ляич по време на равенството 2:2 на Фиорентина срещу Новара в сряда, но чувства, че халфът е прекрачил границата със своите коментари.
 
Сръбският национал провокира Роси, след като бе заменен в 32-ата минута, в резултат на което треньорът удари състезателя с юмрук, след като го бутна на резервната скамейка.
 
„Моето действие беше непростимо, но оправдано. Не искам да коментирам какво ми каза той, защото ще изглежда така, сякаш търся извинения”, каза Роси на нарочна пресконференция.

 
„Направих грешка и се извинявам на всеки: на отбора, на играчите, на клуба и на всеки друг. Има някои неща, за които не трябва да се говори. Особено за моето семейство.”
 
„Искам уважение към себе си, за моята работа, за отбора, който тренирах, и за моето семейство. Сгреших и затова се извинявам на хората във Флоренция.”
 

Роси беше освободен след инцидента, като на негово място застана Винченцо Гуерини.   

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига