Дембеле клекна, подписва с Барселона

Дембеле клекна, подписва с Барселона

Французинът прие 40 процента по-ниска заплата

Усман Дембеле почти сигурно остава в Барселона за новия сезон. Това съобщава каталунският вестник „Sport“. Според изданието двете страни са се договорили, като ако не стане неочакван обрат в последния момент, французинът ще продължи да играе на „Камп Ноу“.

За да се стигне до тази развръзка, Дембеле е приел последната оферта на каталунците и ще поднови договора си до лятото на 2024 година. Той се е съгласил на 40-процентно рязане на заплатата, каквото бе изискването на Барселона.

Зомер продължи кариерата си в Брюж

ФК Брюж привлече със свободен трансфер швейцарския вратар-ветеран Ян Зомер, а сделката е факт и ще бъде обявена в следващите дни, съобщиха всички белгийски медии.

Българин влезе в треньорския щаб на кипърския гранд Анортозис

Младият български кондиционен треньор Илиян Митрев се присъединява към отбора на Анортозис (Фамагуста) и ще работи в кипърското първенство.

Делова ще прибира над 50 000 на месец в Турция

Доскорошният бранител на ЦСКА Лумбард Делова е успял да си договори отлични лични условия от новака в турския елит Амедспор.

Манчестър Юнайтед окончателно се отказа от Грийнууд

Очаква се англичанинът да премине във Фенербахче

Тросар потегля към Турция

Шампионът на Англия - Арсенал, ще продаде лявото си крило Леандро Тросар на турския Бешикташ, информира трансферният експерт Фабрицио Романо

Разрзява се дело за 450 милиона, свързано с Интер

Интер се оказа в центъра на голям юридически спор, който може да има сериозни финансови последици