Диего Коща е по-добър от Фалкао и Агуеро, заяви Моу

Диего Коща е по-добър от Фалкао и Агуеро, заяви Моу

„Той се разбира много добре с новите си съотборници, въпреки че знае само десет думи на английски“

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо е убеден, че нападателят на лондонския тим Диего Коща е по-добър от своите колеги Серхио Агуеро и Радамел Фалкао, които се подвизават съответно в Манчестър Сити и в Монако. Според португалеца, новото попълнение на „сините” вече се е сработил със своите съотборници, независио от проблемите с английския език.

„Когато Диего Коща игра в Португалия, никой не го зебеляз. Когато се премести в Атлетико, тогава вече играеше суперзвездата Агуеро и Диего бе даден под наем. Фалкао също се появи в Атлетико Мадрид и отново Коща беше даден под наем. Той винаги е бил зад великите играчи, но веднага, след като получи възможност доказа, че е по-добър от тях. Диего Коща остава обикновен и грижовен човек от малък бразилски град. Той се разбира много добре с новите си съотборници, въпреки че знае само десет думи на английски“, коментира Моуриньо.

ОБЗОР: Атлетико Мадрид обърна ПСВ до 3:2 в драма (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Вижте как приключиха всички мачове тази вечер

Защитник вдъхнови Барселона за обрат над Айнтрахт в ШЛ (ВИДЕО)

Жул Кунде отбеляза двата гола за победата

Ливърпул матира Интер с късна дузпа и 1:0 в Милано (ВИДЕО)

Домоник Собослай даде глътка въздух на Арне Слот и мърсисайдци

Челси се провали срещу Аталанта в Шампионска лига (ВИДЕО)

Световният клубен шампион допусна пълен обрат

Байерн (Мюнхен) отхвърли за интерес към Салах

Бъдещето на египтянина остава неясно

Габриел Жезус пред завръщане в игра след близо година

Бразилецът прекара 332 дни извън терена

Автогол на Кимих не спря Байерн срещу Спортинг Лисабон (ВИДЕО)

Байерн Мюнхен победи с 3:1 португалския шампион Спортинг Лисабон в двубой от шести кръг на основната фаза в Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Ливърпул 0:1, Собослай откри от дузпа в края (ВИДЕО)

Следете тук големия сблъсък в Милано

Собствениците на ПСЖ ще купуват още един клуб

Катарските собственици на френския колос Пари Сен Жермен ще закупят белгийския клуб Ойпен