Добри новини за Рийс Джеймс

Добри новини за Рийс Джеймс

В Челси си отдъхнаха, травмата му не е сериозна

Контузията на десния бек на Рийс Джеймс не е толкова сериозна и английският национал ще отсъства само няколко седмици. Той бе един от най-добрите играчи на Челси по време на дербито с Ливърпул от първия кръг на Премиър лийг, но получи травма през втората част на срещата и бе заменен. Според официалното съобщение, публикувано на сайта на лондончани, Джеймс е започнал рехабилитация след контузия, която е получил по време на тренировка.

Травмата е в подколянното сухожилие, а на своята пресконференция мениджърът на лондончани Маурисио Поетично успокои феновете, които се бяха уплашили от мрачните прогнози от вчера, че Джеймс може да бъде извън строя за няколко месеца.

„Рийс ще отсъства няколко седмици. Добрата новина е, че проблемът не е голям“, аржентинецът.

Чехите останаха без бонуси, а Соучек - без капитанска лента

Заради неуважително отношение към феновете на тима

Снайдер: Ямал е новият Меси за Барселона

„Той ще е там и след 10 години“

Дъмфрис виси за дербито с Милан

Напрежението в Интер расте с всеки изминал час, а причината е състоянието на Дензъл Дъмфрис и, както се изразява "Gazzetta dello Sport", участието на нидерландеца клони повече към "Не", отколкото към "Да"

Фулъм предлага нов договор на треньора

Марко Силва скочи на ръководството за пасивната лятна селекция

Спортният директор на Милан призна, че целта е Скудетото

Спортният директор на Милан Игли Таре не скри, че целта пред Милан е спечелването на Скудетото, макар това да изглежда сложна задача при силната конкуренция на Интер и Наполи

Райндерс: Гледах Мондиала в Катар от дивана, сега ще е съвсем различно

„С нетърпение очаквам да играя за първи път на световни финали“

Радост в Барселона: Рафиня отново тренира пълноценно

Добри новини за треньора на Барселона Ханзи Флик – бразилското крило Рафиня се завърна към тренировките с основната група на отбора

Ван Дайк счупи рекорд на Де Бур, той го поздрави

Защитникът вече има най-много голове с капитанската лента на Нидерландия

Манчестър Сити е готов да плати 100 милиона евро за Арда Гюлер

Манчестър Сити обмисля да привлече младия играч на Реал Мадрид Арда Гюлер, оценявайки потенциалния му трансфер на 100 милиона евро, съобщи DefensaCentral, позовавайки се на Fichajes,