Доменико Берарди се завръща в игра най-рано след 7 месеца

Доменико Берарди се завръща в игра най-рано след 7 месеца

Звездата на Сасуоло претърпя много тежка контузия

Звездата на Сасуоло Доменико Берарди претърпя операция на скъсано ахилесово сухожилие тази седмица и професорът, който го оперира, предполага, че „той ще бъде готов от септември или октомври“, което означава, че италианският национал ще се завърне най-рано след 7 месеца в игра.

Крилото се завръщаше в титулярните 11 след контузия на коляното, когато внезапно се повдигна, стисна задната част на глезена си и бързо беше потвърдено, че е скъсано ахилесово сухожилие.

Това на практика го изключва от игра до края на сезона и ще пропусне турнира на ЕВРО 2024 това лято и за „адзурите“.

„Операцията премина много добре“, каза професор Стефано Дзафанини пред „SassuoloNews“.

„Лезията беше доста далеч от петата, така че имаше две части от ахилесовото сухожилие, с участък в центъра, който беше разкъсан“, каза още хирургът.

Този вид контузия е доста рядко срещана и най-скорошната контузия в италианския футбол беше Леонардо Спинацола по време на турнира Евро 2020.

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.

 Рашфорд иска в Барселона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд се надява да се присъедини към Барселона.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси (ВИДЕО)

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала