Дортмунд пуска Але срещу Майнц заради кадровите проблеми

Дортмунд пуска Але срещу Майнц заради кадровите проблеми

Отборът е доволен от неговия прогрес след дългото лечение от рак

Очаква се нападателят на Борусия Дортмунд Себастиан Але да бъде в състава за мача срещу Майнц 05 в сряда, информира агенция "Ройтерс".

Капитанът Марко Ройс и Джуд Белингам сигурно няма да играят в мача, като първият все още не е готов, а националът на Англия е наказан.

"Следим го постоянно и той е по-добре с всеки изминал ден. Той вече намери ритъма си и очакваме, че ще го увеличава постоянно. Сигурни сме, че ще играе важна роля и утре", каза наставникът Един Терзич на своята пресконференция.

Борусия Дортмунд, който играе срещу Челси първи осминафинал в Шампионската лига на 15 февруари, има проблеми в Бундеслигата в последните месеци. След като спечели първите си две гостувания за сезона, след това тимът победи само в един от 6 мача навън. Тимът е на шесто място в класирането в момента, като е на 7 точки зад лидера Байерн (Мюнхен).

"Знаем, че това е проблем. Но като погледнете Купата на Германия или Шампионска лига, имахме и успешни мачове като гости. Това са неща, които обсъждаме с отбора и щаба. Имаме нужда да печелим точки навън. Това е случаят и утре", добави Терзич.

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.

 Рашфорд иска в Барселона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд се надява да се присъедини към Барселона.

Палмейрас и Порто не излъчиха победител в Ню Джърси (ВИДЕО)

Второ нулево реми в Група “А” на Мондиала