Дортмунд взе национал на Бразилия от Сити

Дортмунд взе национал на Бразилия от Сити

Фюлкруг поема към Висшата лига

Брусия Дортмунд привлече под наем бразилския защитник Ян Коуто от Манчестър Сити, обявиха от клуба.

Южноамериканецът вече бе представен официално, след което започна тренировка с тима на лагера в Швейцария.

22-годишният краен бранител бе в испанския Жирона. Той има четири мача за Бразилия и спечели Световното първенство до 17 години през 2019 г.

"Ян Коуто е много интересен играч. Той игра по фланга и съчетава изключителна енергия с интензивност, технически финес и дрибъл", каза спортният директор Себастиан Кел.

„Неговото развитие в Испания беше забележително и въпреки това той има много потенциал да стигне още по-далеч, което го прави точно това, което искахме за тази позиция. Радваме се, че успяхме да го убедим да бъде част от нашия отбор", добави Кел.

В същото време нападателят Никлас Фюлкруг е пред трансфер в Уест Хем.

Нападателят вече замина за Осторав, а очакванията са "жълто-черните" да приберат 30 милиона евро за национала на Германия.

Хьогмо: Лудогорец трябва да атакува Рейнджърс в Шотландия

„Знаем оръжието на Рейнджърс“

Футболистите на Манчестър Сити плащат билетите на феновете след позора в Норвегия

"Нашите привърженици са всичко за нас", пишат капитаните на Сити

Кирил Десподов поднови пълноценни тренировки с ПАОК

Българският национал ще бъде в групата за домакинството на Бетис в Лига Европа

Официално: Кайзерслаутерн представи български национал

Атанас Чернев ще играе под наем в Германия

Арсенал с историческо представяне в Шампионска лига

Арсенал постигна много важна победа с 3:1 като гост на Интер от 7-ия кръг на основната фаза на Шампионската лига и по този начин продължава перфектната си серия в турнира.

Директорът на Борусия Дортмунд заплаши отбора със сериозен разговор

Останалият с 10 играчи тим на Борусия Дортмунд загуби с 0:2 от Тотнъм в двубой от основната фаза на Шампионската лига, игран в Лондон