Дубравка подписва с Тотнъм

Дубравка подписва с Тотнъм
Източник: БГНЕС

Вратарят има 197 мача във Висшата лига за Нюкасъл и Бърнли

Английският футболен клуб Тотнъм е постигнал съгласие с вратаря Мартин Дубравка, който ще се присъедини към лондончани със свободен трансфер през лятото, съобщава "Скай Спортс".

37-годишният словашки национал, който през миналия сезон игра за Бърнли, ще заеме мястото на Гулиелмо Викарио и ще бъде резерва на титуляра Антонин Кински.

Младият Кински застана под рамката на вратата на "шпорите" към края на сезона, когато на Викарио се наложи да се подложи на операция. 29-годишният италиански страж пък е търсен от Ювентус и Наполи, но той все още не е напуснал северен Лондон.

Мартин Дубравка има 197 мача във Висшата лига за Нюкасъл и Бърнли, като прекара и един сезон в Манчестър Юнайтед, където изигра два двубоя по пътя към триумфа в Купата на лигата през кампания 2022/2023.

Според букмейкъра Alphawin Тотнъм е с равни шансове с Брентфорд в мача от първия кръг на Висшата лига. Вероятността за победа на един от двата отбора е по 38,8 процента. Шансовете да се стигне до равенство са 25,6%.

Мармуш ще може сам да реши дали иска да остане в Манчестър Сити

Мениджърът на английския футболен клуб Манчестър Сити - Енцо Мареска, настоява, че нападателят Омар Мармуш сам ще реши дали бъдещето му принадлежи на отбора

Наполи започна преговори за ненужен в Челси

Наполи води директни преговори с Челси за евентуалния трансфер на Беноа Бадиашил

Жребият за Карабо Къп беше изтеглен

Жребият за турнира Карабао Къп беше изтеглен, като 20-те отбора от Висшата лига научиха съдбата си

Сити взима Мак Алистър ако Родри си тръгне

Манчестър Сити е включил полузащитника на Ливърпул Алексис Мак Алистър в списъка си с възможни попълнения при евентуална раздяла с Родри, съобщава журналистът Бен Джейкъбс

Ключов бранител преподписа с Тотнъм

Централният защитник Мики ван де Вен поднови договора си с Тотнъм, съобщиха от лондонския футболен клуб

Фенербахче и Наполи са много близо до договорка за Лукаку

Фенербахче е отправил нова официална оферта към Наполи за привличането на Ромелу Лукаку