Двама си тръгват от Барселона през зимата

Двама си тръгват от Барселона през зимата

Ръководството на Барселона обмисля продажбата на Ерик Гарсия и Андреас Кристенсен през януари, съобщава вестник "Спорт"

Основната цел на клуба е да подобри финансовото си състояние и да осигури регистрацията на Дани Олмо за втората част на сезона в Ла Лига.

Андреас Кристенсен, чийто договор изтича скоро, е записал само 26 минути от началото на сезона, докато Ерик Гарсия има участие в 13 мача с общо 541 минути на терена. С евентуалната продажба на двамата играчи Барселона се надява да осигури необходимите средства, за да преодолее част от финансовите си трудности.

Интерес към защитниците проявяват Нюкасъл, Милан и Ювентус, но до момента няма конкретни оферти или преговори.

Моуриньо с първо интервю след завръщането: Никога не съм искал да съм по-важен от играчите

Жозе Моуриньо се завърна в Реал Мадрид, а първото му голямо интервю след повторното му стъпване на „Сантяго Бернабеу“ бе дадено пред „Vanity Fair“

Челси изпревари Интер за голямата им трансферна цел

Челси осъществи първия си трансферен удар през това лято, след като уреди един от най-големите таланти в италианския футбол, съобщават водещите трансферни експерти на Апенините

Роналдиньо за завръщането си: Нямам търпение за нов танц

Бразилската футболна суперзвезда Роналдиньо Гаучо говори в Маями за предстоящото си завръщане на терена, след като стана ясно, че ще играе на 46-годишна възраст за Равена от италианската Серия С

Реал Мадрид няма да чака Винисиус вечно, постави му краен срок за отговор

Ръководството на Реал Мадрид е изпратило няколко официални оферти за подновяване на договора на своята звезда Винисиус Жуниор, но до този момент нито една от тях не е получила отговор

Атлетико Мадрид иска ФИФА да санкционира Барселона

От Атлетико Мадрид обявиха официално, че ще сезират ФИФА относно действията на Барселона спрямо Хулиан Алварес

Хърватия измъкна ценна победа над Панама (ВИДЕО)

“Златна резерва” направи разликата през второто полувреме