Двубоят за Суперкупата на Италия между Интер и Милан по ТВ+

Двубоят за Суперкупата на Италия между Интер и Милан по ТВ+

Милан е рекордьор със спечелени пет трофея. Дали ще успее и в събота, ще стане ясно от директното предаване на двубоя по ТВ+

Битката за Суперкупата  на Италия е в събота (6ти август) по ТВ+! Двубоят за италианския футболен трофей се провежда седмица преди  началото на сезона в Италия. В него се противопоставят Шампионът на Серия А Милан срещу Носителя на Купата на Италия - Интер.

 

Милан е рекордьор  със спечелени пет трофея. Дали ще успее и в събота, ще стане  ясно от директното  предаване на двубоя по ТВ+. Телевизията дава на зрителите възможността да разберат кой от двата милански гранда е по-добре подготвен за началото на новия сезон на Серия А.

 

Безспорно , това е мачът  на седмицата . На Олимпийския стадион  в Пекин (Китай) отборите на Милан  и Интер  ще мерят сили и ще доставят огромно удоволствие на феновете. В България италианския футбол се следи с огромен интерес, а очакванията са новият сезон на Серия А да прикове пред малкия екран хиляди българи.

 

Първоначално от клубовете  на Милан и Интер изразиха недоволство  срещу това срещата да се провежда в столицата на Китай. Те се притесниха от дългото пътуване ,но в крайна сметка мачът ще се играе на пекинския стадион „Птиче гнездо”.

 

"Росонерите" тръгнаха  с група от 24 футболисти без  Филипо Индзаги, Филип Мексес, Матийо Фламини, Стефан ел Шарафи  и Масимо Одо, които останаха  в Италия да се лекуват от  травми.  Интер също потегли за китайската столица и то с 25 състезатели. Наследникът на Жозе Мауриньо Джампиеро Гасперини реши, че за мач с подобна важност трябва да хвърли целия си потенциал. 

 

Двубоят между двата гранда Милан и Интер може да бъде наблюдаван пряко по ТВ+ в събота от 15:00 часа.

Ключови фигури за ПСЖ са на линия за Монако

Луис Енрике обаче ще се справя с други кадрови промени

Вратар на Манчестър Сити с неясно бъдеще в клуба

Английският страж е твърда резерва за “гражданите”

Артета се оплаква от постоянните контузии

Мениджърът на Арсенал Микел Артета призна, че все по-големият брой контузии отслабва отбора му в битката за трофеи този сезон.ю

Ювентус изгуби защитник за един месец

Ювентус ще бъде без новото си попълнение Емил Холм в следващите няколко седмици, след като защитникът получи мускулна контузия

Конте след 2:2 срещу Рома: Заслужавахме повече

Антонио Конте смята, че неговият Наполи е заслужавал повече от мача с Рома от 25-ия кръг на Серия А, в който двата тима направиха равенство 2:2

Наполи на два пъти се върна и стигна до точката срещу Рома (ВИДЕО)

Двата тима навярно изгубиха напълно шансове в битката за Скудетото