Дженоа остави Фиорентина без победа в пети пореден мач (ВИДЕО)

ВАР лиши "Ла Виола" от успеха на "Франки"

Отборите на Фиорентина и Дженоа завършиха при равенство 1:1 в двубой от 32-ия кръг в първенството на Италия по футбол. Фиорентина е в серия от четири мача без победа, но запази десетото си място във временното класиране с 44 точки, а освен това е с мач по-малко. Тимът на Дженоа остава 12-и с 39 точки в актива си.

Алберт Гудмундсон даде преднина на гостите в края на първото полувреме от дузпа, а Джонатан Иконе изравни за 1:1 с попадение в 54-ата минута за Фиорентина.

Андреа Белоти вкара топката в мрежата на Дженоа в 25-ата минута, но след преразглеждане със системата за видеоарбитраж-ВАР голът не бе зачетен заради засада.

В 42-ата минута исландецът Гудмундсон реализира отсъдената за нарушение на Фабиано Паризи дузпа. Изравнителното попадение за домакините дойде скоро след почивката. Джонатан Иконе се разписа след точен удар с глава в 54-ата минута.

Гостите за кратко се зарадваха след като в 70-ата минута реферът отсъди дузпа в тяхна полза за игра с ръка на Майкъл Кайоде, но отново след намесата на системата ВАР решението бе отменено.

Байер близо до халф на Жирона

Роволюционно решение на Челси! Отказва Европа

Кейн спечели Златната обувка

Нападателят има 36 гола

Порто спечели Купата на Португалия след победа с продължения над шампиона Спортинг