Екшън: Ултраси прекратиха мач в Нидерландия (ВИДЕО)

Екшън: Ултраси прекратиха мач в Нидерландия (ВИДЕО)

Битката между Фейенорд и Витес беше белязана от сериозни ексцесии

Шампионът Фейенорд спечели с 2:1 гостуването си на Витес в среща от 18-ия кръг на нидерландския елит. Двубоят ще бъде запомнен основно с инцидент малко преди края, когато група от около 30-40 ултраси на домакините слезе от трибуните и се запъти към резервните скамейки. Там обаче феновете бяха спрени от играчи и треньори, след което бързо се прибраха в един от секторите, без в крайна сметка да направят нищо.

За всеки случай обаче двубоят беше спрян за известно време.Въпросната случка дойде в 88-ата минута - около пет минути след втория гол на Фейенорд, с който отборът беше повел с 2:1. При вида на тичащите в тяхна посока запалянковци съдията и играчите се прибраха в тунела, където останаха известно време до нормализиране на ситуацията.

Тимът от Ротердам излезе напред в 22-рата минута чрез Лутсхарел Геертрюда. В 76-ата Амин Бутра изравни и вдъхна надежда на привържениците на Витес, но поредица от слаби намеси в защита позволи на Ондрей Лингър да възстанови аванса на Фейенорд в 83-тата.

След този резултат шампионите се утвърдиха на втора позиция, а Витес падна до последно място.

Арне Слот след загубата от Манчестър Сити: Това беше ясна и очевидна грешка от ВАР

Мениджърът на Ливърпул - Арне Слот, заяви пред медиите, че голът на Върджил ван Дайк при загубата с 0:3 от Манчестър Сити в английската Висша лига, е бил неправомерно отменен, съобщи ESPN.

Левандовски изпревари Неймар, гони Стоичков

Роберт Левандовски отбеляза своите 106-и, 107-и и 108-и гол за Барселона. 37-годишният нападател наниза хеттрик в мача от Ла Лига срещу Селта (4:2).

Проблеми за Грузия преди мача с България

Селекционерът на грузинския национален отбор по футбол Вили Саньол призна, че шансовете на отбора му да се дoбере до второто място в група "Е" на Световните квалификации не са никак оптимистични, затова предпочете да се фокусира върху други цели.

Луис Енрике: Устойчивост е дума, която харесвам

Устойчивост е дума, която харесвам. Това каза Луис Енрике след успеха на ПСЖ над Олимпик Лион, който дойде в последните секунди на мача на стадион "Групама".

Волфсбург изгони треньора си

Волфсбург уволни старши треньора Пол Симонис след слабия старт на сезона на отбора.

ПСЖ ликува в последната минута и срещу Лион (ВИДЕО)

Парижани с нова победа в добавеното време

Хеттрик на Левандовски доближи Барса до Реал (ВИДЕО)

Разликата на върха в Ла Лига вече е 3 точки

Интер победи Лацио и излезе начело в Калчото (ВИДЕО)

“Нерадзурите” спечелиха домакинството си с 2:0

Загуба за ПАОК и Десподов в голямо дерби (ВИДЕО)

Българинът титуляр при 1:2 в Атина