Емери потвърди, че Джака може и да напусне Арсенал

Емери потвърди, че Джака може и да напусне Арсенал

"Имаме нужда от качествата на този играч", заяви мениджърът на "топчиите"

Не е изключено Арсенал да се раздели с Гранит Джака през януари, потвърди мениджърът Унай Емери. Преди две седмици халфът влезе в конфликт с феновете по време на двубоя срещу Кристъл Палас, в резултат на което беше изваден от състава и му беше отнета капитанската лента.

“Като наставник аз съм отговорен пред отбора - заяви Емери. - Нуждаем се от футболист като Гранит Джака. Но пък и попитах ръководството дали да не се разделим с него, ако настоящият проблем се влоши. Клубът е наясно с моето решение за момента и за това как аз виждам нещата.”

Сегашното решение на испанеца е да продължава да държи швейцареца извън състава, като той няма да е част от тима и в днешния двубой с Лестър.

“Не знам какво е в главата на Гранит: дали той иска да продължи да помага на отбора и да носи фланелката на Арсенал. Мисля, че с времето ще разберем. И ако в един момент видя, че мислите му на 100% са свързани с отбора и че той е готов отново да бъде част от тима, то той може да ни бъде от полза. Имаме нужда от качествата на този играч”, добави Емери.

Компани и Нойер бесни заради Мусиала

Треньорът и капитанът на Байерн коментираха контузията на халха

Разкриха защо Кристиано не присъства на погребението на Жота

Хиляди се стекоха на поклонението

Шаби Алонсо хвали млад нападател на Реал (Мадрид)

„Гонсало Гарсия се възползва максимално от получената възможност“, заяви новият треньор

Ужасна новина за Байерн и Мусиала

Халфът вероятно е със счупен глезен след контузията в мача с ПСЖ от Световното клубно

В Израел впечатлени от феновете на Левски: Изкупиха билетите за час

„Няма да е лесно на Апоел“, пишат медиите в страната

Реал си усложни живота срещу Борусия, но победи в голово шоу (ВИДЕО)

"Кралете" постигнаха успех с 3:2

Имат ли бъдеще в Реал Ендрик и Гарсия? Алонсо внесе яснота по въпроса

Той коментира ситуацията с двамата млади футболисти

Наполи може да "удари на камък" за Хуанлу Санчес от Севиля

Двата тима не могат да се разберат за цената на младия футболист

Официално: Кайл Уокър се завърна във Висшата лига

35-годишният Кайл Уокър подписа договор за 2 сезона с Бърнли