Еспаньол остави Бетис без успех в Испания (ВИДЕО)

Еспаньол остави Бетис без успех в Испания (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Лас Палмас отново остана без победа в шампионата на Испания. В мач от седмия кръг островитяните завършиха наравно 1:1 срещу гостуващия Бетис.

Алберто Молейро даде аванс за домакините още в деветата минута, но Джовани ло Селсо изравни в третата минута на допълнителното време на първата част.

Лас Палмас има само три точки на 20-то място в класирането, докато отборът от Севиля заема 11-та позиция в Примера дивисион.

В друга среща от кръга Виляреал се наложи с 2:1 като гост над домакина Еспаньол. 

"Жълтите" са на трето място в класирането с актив от 14 точки след четвъртия си успех през новата кампания, въпреки че преди 4 дни загубиха на свой терен от лидера в Ла Лига Барселона с 1:5.

Голове на Айосе Перес във всяко от двете полувремена доведоха до обрат в полза на Виляреал. Каталунците бяха повели с попадение на Хофре в 45-ата минута.

Еспаньол заема 14-та позиция със 7 точки.

Юнайтед е готов да даде нов шанс на Рашфорд

Маркъс Рашфорд може да получи нов шанс в Манчестър Юнайтед. Според информация на Фабрицио Романо ръководството на клуба вече е влязло в контакт с нападателя и неговите представители, за да обсъди възможността той отново да бъде част от първия състав

Наполи подписа нов договор с ветерана Леонардо Спинацола

Той е до лятото на 2028 година

Пикфорд: Футболистите на Англия са готови да отидат на война заради Тухел

Стражът подкрепи националния селекционер

Перес иска Олисе на всяка цена, чупи рекорда на Неймар

Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес подготвя умопомрачителна оферта за звездата на Байерн (Мюнхен) и Франция Майкъл Олисе

Бивш нападател на Ливърпул даде съвет на шефовете

Бившият футболист на Ливърпул - Емил Хески смята, че пред отбора предстои добро бъдеще

Стадионът на Берое посреща мач от Лигата на конференциите

Мачът от първия квалификационен кръг на Лигата на конференциите между отборите на Динамо (Минск) и Силекс (Кратово) ще се играе на стадион "Берое" в Стара Загора, реши УЕФА