Еспаньол се измъкна от опасната зона в Испания (ВИДЕО)

Еспаньол се измъкна от опасната зона в Испания (ВИДЕО)

„Папагалчетата“ спечелиха битката за оцеляване с Валядолид

Еспаньол постигна първата си победа за календарната година, както и общо 5-та през сезона в „Ла Лига“, след като надви гостуващия Валядолид с 2:1 в откриващия мач на ХХ кръг.

Двубоят бе пряка битка за измъкване от опасната зона и след успеха „папагалчетата“ я напуснаха, тъй като вече имат 19 точки, с 4 повече от предпоследния Валядолид.

Хави Пауда откри резултата в 31-ата минута, но в 57-ата съименникът му Хави Санчес изравни.

Малко по-късно на терена се появи Роберто Фернандес, който се превърна в герой, реализирайки победното попадение в 74-ата минута.

Андони Ираола поема Ливърпул

Андони Ираола ще поеме мениджърския пост в Ливърпул, съобщава италианският журналист Фабрицио Романо.

Байерн Мюнхен иска мароканец

Байерн Мюнхен започна преговори с ПСВ Айндховен за привличане на 25-годишното крило Исмаел Сайбари, съобщи Фабрицио Романо

Хари Кейн се посочи като фаворит за Златната топка

Нападателят на Байерн Мюнхен и английския национален отбор Хари Кейн посочи водещите претенденти за „Златната топка“ и оцени собствените си шансове да спечели наградата.

Монако уволни треньора си

Отборът от Лига 1 Монако уволни треньора Себастиан Поконьоли в понеделник след разочароващ край на сезона, предаде АП.

Десет от Австрия победиха Тунис 1:0 след пет греди (ВИДЕО)

Австрия победи Тунис с минималното 1:0 във Виена в приятелски мач преди началото на Световното първенство в САЩ, Мексико и Канада

Официално: Иниеста пое клуб от Дубай

Испанската легенда застана начело на Гълф Юнайтед