Евертън няма да търси много нови на трансферния пазар

Евертън няма да търси много нови на трансферния пазар

Евертън няма да бъде много активен през зимния трансферен прозорец и предпочита да харчи пари за нови футболисти през лятото, заяви мениджърът Дейвид Мойс.  

"Всеки мениджър би бил доволен да разполага с повече средства, но с клуба предпочитаме да харчим повече през лятото. Това е мнението на директорите, така че не очаквам да бъдем много активни. Ако намеря обаче един или двама футболисти, клубът ще ме подкрепи. Не се съмнявам в това", заяви Мойс, цитиран от Sky Sports. 

"Може би не можем да си позволим 60 или 70 милиона за един футболист, но те ще ме подкрепят при правилната цена. Просто трябва да намерим футболистите, които са ни нужни и които можем да си позволим", добави той и разкри, че не е истина, че клубът е отхвърлил оферти за Илиман Ндиайе. 

В неделя Евертън, който е на 12-о място във Висшата лига, ще гостува на третия в класирането Астън Вила. 

Според букмейкъра INBET домакините са изявени фаворити в двубоя. Вероятността за победа на Астън Вила е 66,2 процента. Шансовете за равенство са 28,5%, а за успех на Евертън 14,6%.

Компани: Искаме да ни наричат най-добрия отбор в Европа през следващия сезон

„Ще седя някъде на стадиона, не много далеч от моя отбор", каза треньорът на Байерн

Официално: Фенербахче остана без треньор

Доменико Тедесков вече не е наставник на турския гранд

Лука Модрич претърпя операция

Полузащитникът на Милан и хърватския национален отбор Лука Модрич претърпя успешна операция след фрактура на лявата си скула, съобщи Хърватската футболна федерация, седмици преди 40-годишният халф на Милан да участва в петото си Световно първенство.

Манчестър Юнайтед си гарантира участието в Шампионска лига (ВИДЕО)

“Червените дяволи” победиха Брентфорд в слаб мач на Игор Тиаго

Словакия остана без селекционер

Калцона напусна заради несъгласие с новия договор

Прогноза: Гол/гол в Париж

ПСЖ приема Байерн във финал преди финала