Евертън преговаря с Хумелс

Евертън преговаря с Хумелс

„Карамелите" искат ветерана за заместник на Брантуейт

Английският елитен футболен клуб Евертън преговаря с германския централен бранител Матс Хумелс, съобщи местното издание "Ливърпул Ехо".

Ръководството на "карамелите" иска да подсили защитата си, защото се очаква Джаред Брантуейт да бъде продаден на Манчестър Юнайтед до края на месеца.

Проблемът е, че Хумелс има сериозни финансови претенции, а на "Гудисън Парк" не могат да си позволят исканата от него заплата, което на този етап се оказва пречка пред сделката.

Легендарният германски защитник е свободен агент, след като напусна Борусия Дортмунд.

Той записа 509 мача и отбеляза 38 гола за "жълто-черните", като спечели по два пъти Бундеслигата и Купата на Германия и веднъж Суперкупата на страната. 35-годишният Хумелс игра и два пъти финал на Шампионска лига.

За изненада на футболната общественост Хумелс не беше включен в състава на Германия за Евро 2024. Самият той публично изрази разочарованието си от решението на националния селекционер Юлиян Нагелсман.

Ветеранът си търси отбор, като интерес към него има от Рома и от Саудитска Арабия, но той отказва да играе извън Европа.

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден