ФА потвърди промоцията на Куинс Парк Рейнджърс

ФА потвърди промоцията на Куинс Парк Рейнджърс

Промоцията на Куинс Парк Рейнджърс във Висшата лига на Англия бе потвърдена, след като Футболната Асоциация на Англия обяви, че няма да отнема точки на шампиона на Чемпиъншип.

Промоцията на Куинс Парк Рейнджърс във Висшата лига на Англия бе потвърдена, след като Футболната Асоциация на Англия обяви, че няма да отнема точки на шампиона на Чемпиъншип.

 

 

Победителите във втората дивизия на английския футбол можеха да пострадат сериозно, след като бяха обвинени по седем точки, заради трансфера и подновяването на договора на аржентинския халф Алехандро Фаурлин.

 

 

От ФА обаче обявиха днес на своя сайт: "Въпреки че две от точките на обвиненията бяха доказани, няма да има отнемане на точки от актива на Куинс Парк Рейнджърс както за този, така и за новия сезон". По този начин, шампионът на Чемпиъншип ще получи официално трофея си след днешния мач с тима на Лийдс Юнайтед. Преди днешния последен кръг, Куинс Парк е първи с 88 точки и се завръща във Висшата лига за първи път от 1996 година насам.

 

 

Норич Сити, които са втори, имат 83 точки и също спечелиха автоматична промоция за английския футболен елит. Кардиф Сити, Суонзи Сити, Рединг ще играят плейофи, а най-вероятно към тях ще се присъедини и Нотингам Форест.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 1:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“