Фърги иска Гигс да го наследи на "Олд Трафорд"

Фърги иска Гигс да го наследи на "Олд Трафорд"

Уелсецът чака своя мач №900 в Манчестър

Старши треньорът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъгюсън (70 г.) обмисля сериозно възможността да бъде наследен на поста от Райън Гигс (38 г.), пишат медиите на Острова.

Шотландецът е споделил пред свои приятели, че уелската легенда на „червените дяволи” притежава всички необходими качества, за да бъде успешен наставник на „Олд Трафорд”.

Гигс играе 22-ри сезон под ръководството на Фъргюсън, превръщайки се в този период в най-титулувания футболист за всички времена в Англия.

Уелсецът, който започна кариерата си на Острова в академията на градския съперник Манчестър Сити, може да постави ново историческо постижение с червената фланелка срещу Аякс. 


Той остана в Манчестър и няма да участва в тазвечерния 1/16-финал от турнира Лига Европа срещу „Синовете на боговете” в Амстердам, но би могъл да запише игрови минути в реванша на „Олд Трафорд” след седмица, а по този начин ще играе за рекорден 900 път с екипа на Манчестър Юнайтед.

Журналист ядоса Гуардиола с въпрос за бъдещето му

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола не скри раздразнението си от въпрос, свързан с евентуалното му напускане на клуба

Стоилов се събира с бивш играч на Левски

Треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов реши кой да бъде заместник на напускащия бивш защитник на ЦСКА 1948 - Елитон

Аморим наследява Моуриньо в Бенфика

Рубен Аморим е фаворит да стане следващият треньор на Бенфика

Нойер ще е титуляр за Германия на Мондиал 2030

След като Мануел Нойер попадна в разширения списък на Германия за Световното първенство през лятото, се очаква той да бъде и във финалния списък

Мареска подписва със Сити за три години

Енцо Мареска е постигнал пълно съгласие с ръководството на Манчестър Сити за това да бъде новият мениджър на клуба, съобщи журналистът Фабрицио Романо

Челси посреща борещият се за бъдещето си Тотнъм

Челси посреща Тотнъм в мач от предпоследния кръг на Висшата лига