Фенове на ПСЖ протестират срещу шефовете

Фенове на ПСЖ протестират срещу шефовете

Вижте подробности

Фенове на Пари Сен Жермен са недоволни от ръководството на клуба и ще излязат на протест пред централата на тима, съобщава "RMC Sport".

Според изданието след поражението от Лориен (1:3) в Лига 1, привържениците са отишли на тренировъчната база на отбора, за да се оплачат на ръководството, треньорите и играчите.

В профила на феновете на отбора в социалните мрежи беше публикувано съобщение: "Време е за промяна - ПСЖ трябва да преоткрие своята душа, своя парижки дух и блясък. Събитието ще бъде мирно, всичко трябва да бъде организирано и разумно."

ПСЖ е начело в класирането на Лига 1 със 75 точки.

Радост в Мюнхен: Кейн готов за Реал - Байерн

Днес Кейн тренира с усмивка, наравно със съотборниците си

Мирча Луческу е в медикаментозна кома

Мирча Луческу е поставен в медикаментозна кома, съобщава румънският вестник GSP

Контузия в гърба измъчва Десподов преди дербито с Панатинайкос

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов не попадна в групата на ПАОК за първия мач срещу Панатинайкос от плейофната фаза в гръцкото първенство

Симоне Индзаги: Италианският футбол ще се възстанови

Бившият старши треньор на Интер Симоне Индзаги настоява, че италианският футбол „ще се възстанови“ след неуспеха да се класира за Световно първенство за трети пореден път

Слот има последен шанс да спаси поста си

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот е все по-близо до раздяла с клуба след края на настоящия сезон

Фаворитите във ФА Къп се разминаха на полуфиналите

Манчестър Сити и Челси могат да се срещнат на финала на ФА Къп, след като жребият за полуфиналите размина двата големи фаворита, които останаха в битката за трофея след отпадането на Арсенал и Ливърпул