Феновете на Челси скочиха на Мареска

Феновете на Челси скочиха  на Мареска

Феновете на Челси не бяха доволни от реакцията на старши треньора Енцо Мареска, след като "сините" от Лондон бяха изхвърлени от ФА Къп от Брайтън

Челси поведе рано в резултата, но с попадения на Жоржиньо Рутер и Каору Митома "чайките" стигнаха до обрат.

Но вместо да отчете, че това е провал за тима му, Мареска предпочете да се съсредоточи върху положителните неща, като настоя, че Челси все още може да се бори за трофей през сезона."Със сигурност това е голям срам за нас. Ако има нещо положително, то е, че сега можем да се концентрираме върху Висшата лига и Лигата на конференциите. Особено във Висшата лига се надяваме, че можем да продължим представянето си. То беше много, много добре досега и се надяваме, че можем да завършим добре", каза Мареска.

Реакцията му не беше приета добре от феновете на "сините", които написаха доста коментари в социалните мрежи, за да порицаят Мареска за това, което възприемат като манталитет на губещ.

Един от привържениците написа: "Представете си Моуриньо, Конте или Тухел да кажат нещо подобно".

Друг каза: "Челси не е за това. Манталитетът на малък клуб е заложен от върха до дъното и това се вижда на терена".

"Понякога е по-добре да кажеш „без коментар“, защото иначе ще те осъдят. Нелепо е да се каже, това е Челси поне по име, а не по действия", написа друг привърженик.

ОБЗОР: Селта изхвърли ПАОК от Лига Европа (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Болоня надви Бран, а Нотингам е напред, въпреки, че падна от Фенербахче

ОБЗОР: Кристъл Палас и АЗ Алкмаар взеха след поправителен билети за осминафиналите в ЛК (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Чочев: Изпуснахме нашите положения

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев направи кратък коментар след поражението на тима с 0:2 от Ференцварош в срещата реванш от плейофния кръг на Лига Европа

Панатинайкос продължи напред след драма с дузпи в Лига Европа (ВИДЕО)

Червен картон в продълженията не спря гръцкия тим в Пилзен

Лил сложи край на мечтите на Цървена зведа в Лига Европа (ВИДЕО)

След продължения французите взеха своето

Хьогмо: Казвах от първия ден, че трябва да подобрим интензитета

Наставникът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо назова причините, поради които "орлите" загубиха с 0:2 плейофния реванш срещу Ференцварош в Унгария