Фейенорд пратил оферта за Кирил Десподов?

Фейенорд пратил оферта за Кирил Десподов?

Ротердамският гранд пратил оферта за играч на ПАОК, в Гърция гадаят между трима

В ПАОК (Солун) получили оферта от Фейенорд за техен футболист преди три дни, а медиите в Гърция гадаят за кой точно играч е предложението.

"Една много интересна новина се разпространява в Солун през последните 24 часа, като се има предвид, че офисите на ПАОК са получили интерес от голям холандски отбор за придобиване на играч. Кой е този отбор? Фейенорд!", пише сайтът koubanezos.gr.

След това изданието прави предположения какъв футболист би могъл да е попаднал в полезрението на клуба от Нидерландия. Миналата година Фейенорд е бил в преговори с Бартоломей Драговски, но в момента там не се търси вратар.

"Като цяло този тим е в пълен състав, тъй като има 32 играчи, така че не е лесно да се заключи накъде се е насочил. Играчите, които се открояват и са във витрината, са Котарски и Констандетиас, не е изключено да има интерес и към Десподов или Живкович", се казва още в статията. Доминик Котарски отпада, тъй като също е вратар.

"Но тъй като клубът от Ротердам никога не е харчил повече от 8.5 милиона евро за футболист, дори и сега да има приходи от УЕФА, Константелиас отпада от списъка. ПАОК със сигурност няма да се раздели с него за по-малко от 20 милиона от европейската валута. Но дори и 8,5 милиона не се дават ей така, а максимум 7. При това положение Живкович и Десподов изглеждат като най-реални за преговори. А защо не и Мади Камара?", завършва изданието. Живкович също играе като крило, докато Мади Камара е централен полузащитник.

Тази седмица има пауза в първенството на Гърция, а след паузата за националните отбори започват плейофите в Суперлигата. ПАОК започва на 30-и март като кост на АЕК (Атина). Капитанът на България Кирил Десподов има 43 мача, 8 гола и 12 асистенции във всички турнири от началото на сезона с екипа на гръцкия шампион.

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.

Тотнъм иска крило на Манчестър Сити

Тотнъм е започнал преговори с Манчестър Сити за трансфер на крилото Савиньо, съобщава информационната агенция PA.

Кристъл Палъс загуби битката с УЕФА

Английският футболен клуб Кристъл Палас загуби обжалването пред Спортния арбитражен съд (КАС) и през следващия сезон ще играе в Лигата на конференциите, съобщава агенция Ройтерс.