Фиорентина спря черна серия на "Олимпико"(ВИДЕО)

Фиорентина спря черна серия на "Олимпико"(ВИДЕО)

Лацио разочарова отново на "Олимпико"

Фиорентина срази с 2:1 Лацио насред "Олимпико" в Рим в мач от 22 кръг на Серия А. За "виолетовите" това бе първа победа след серия от 7 мача без успех. В същото време домакините записаха четвърто домакинство без успех у дома. 

Играещият под наем от Милан халф Ясин Адли откри в 11-ата минута, а нападателят Лукас Белтран удвои само 6 по-късно. 

В 34-ата минута Фиорентина можеше да стигне и до трето попадение. Алберт Гудмундсон пропусна чиста ситуация за гол.

В 64-ата минута "виолетовите" останаха с човек по-малко, Адли получи втори жълт картон.

Едва в добавеното време домакините върнаха един гол. Марушич стреля с глава, Де Хеа изби топката, но не достатъчно и тя влезе в мрежата - 1:2. 

Нерви имаше до сетния миг на срещата, а старши треньорът на "орлите" Марко Барони бе изгонен от скамейката. 

След 21 изиграни мача Фиорентина има 36 точки и е на шесто място в класирането на Серия А, Лацио е с 39 точки след 22 мача, и остава в топ 4.

Наполи в битка с Рома за Гарначо

Алехандро Гарначо е все по-близо до раздяла с Челси само година след трансфера си от Манчестър Юнайтед

Германският футболен съюз призна за разговори с Клоп

Германският футболен съюз (DFB) потвърди, че е провел първи задълбочени разговори с Юрген Клоп относно евентуалното му назначение за национален селекционер

Байерн Мюнхен с интерес към Жул Кунде

Трансферният пазар се нажежава и имената, които биха могли да напуснат Барселона, започват да излизат на преден план

Винисиус не отрече, че може да заиграе във Висшата лига

Челси следи ситуацията около нападателя на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, според вътрешен човек Екрем Конур

Юрген Клоп ще е новият селекционер на Германия

Специалистът се договори с местната федерация

ПСЖ си хареса нападател на Барселона

Феран Торес може да продължи кариерата си във Франция