Фрозиноне продължава да лети у дома (ВИДЕО)

Емполи падна с 1:2 в мач с 2 отменени гола

Фрозиноне победи с 2:1 у дома застрашения от изпадане състав на Емполи в двубой от 11-ия кръг в Серия А.

Марвин Чуни, чийто гол преди почивката беше отменен заради засада, се разписа в полза на "канарчетата" в 58-ата минута след подаване на Арийон Ибрахимович.

Домакините продължиха с по-доброто си представяне и Ибрахимович също реализира във вратата на гостите, които вкараха почетно попадение чрез Франческо Капуто четири минути преди края на редовното време.

Само 120 секунди по-късно нов гол на Капуто не бе зачетен след отсъждане на засада.

Фрозиноне има четири победи и едно равенство в последните си пет двубоя у дома в шампионата и заема 11-то място с 15 пункта. Емполи е на 19-та позиция със 7 точки.

Признание: Белингам №1 в Ла Лига