Фьолер съсипа немските национали

Фьолер съсипа немските национали

Вижте подробности

Играта на германските футболни национали не е приятна за гледане и това е неприемливо, заяви спортният директор Руди Фьолер след поражението с 0:2 срещу Австрия в контролна среща. Той добави, че подобрението е задължително.

"Не става въпрос за резултата, а за начина ни на игра. Не беше приятно за гледане, не е приемливо и това трябва да се подобри. Трябва да играем с повече страст, динамика и енергия, иначе ще стане сложно", заяви той, цитиран от ДПА.

Германия отстъпи с 0:2 на Австрия само три дни след поражение с 2:3 от Турция. Бундестимът, воден от Юлиан Нагелсман, ще бъде домакин на европейското първенство след по-малко от седем месеца.

"Проблемът не е в това дали играем с трима, или с четирима защитници. Не е и в това, че Кай Хавертц излиза като ляв бек. Проблемът е, че ни липсват десетина процента страст и енергия. Върху това трябва да работим. За съжаление обаче, следващите мачове са чак през март", каза още Фьолер.

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола

Евертън проявява интерес към Кайл Уокър

Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър може да продължи кариерата си в Евертън, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.

Енцо Мареска иска Челси да изпробва различни тактики по време в САЩ

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е доволен от представянето на "сините" при победата с 2:0 срещу ФК Лос Анджелис в груповата фаза на Световното клубно първенство.

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко