Гадзета дело спорт: Милан още има време да прати алчния Тиаго Силва в ПСЖ

Гадзета дело спорт: Милан още има време да прати алчния Тиаго Силва в ПСЖ

Бразилският защитник иска нов договор на "Сан Сиро" със заплата от 7,5 млн. евро на сезон

Трансферът на Тиаго Силва от Милан все още е възможен, пише „Гадзета дело спорт”. Причина за продажбата на бразилеца могат да се окажат прекалено високите му финансови претенции.

По-рано този месец Милан и ПСЖ преговаряха и лично Силвио Берлускони реши да отхвърли 50 млн. евро, за да съхрани Тиаго Силва в тима.

Бранителят обаче буквално изнудва „росонерите”. Той е казал на шефовете на Милан, че иска нов договор със заплатата, която му били обещали в ПСЖ.

Според медиите на Апенините френският клуб е предлагал на Силва 7,5 млн. евро на сезон. Ако заплатата не стигна тази сума, Тиаго Силва може сам да поиска трансфер и да се озове в Париж.

Агентът на Енцо Фернандес бесен след наказанието му

Истинска буря се разрази в Челси след решението клубът да отстрани Енцо Фернандес от първия си състав за два мача

Ливърпул остана без Алисон и за двата мача с ПСЖ

Ливърпул няма да може да разчита в скоро време на титулярния си вратар Алисон Бекер

Легендите на Италия ще се борят за президентския пост

Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро е фаворит за нов президент на Италианската футболна федерация след оставката на Габриеле Гравина

ПСЖ рестартира сезона в Лига 1 с победа (ВИДЕО)

Парижани надвиха Тулуза с 3:1

Българин напуска Байерн (Мюнхен) в края на сезона

34-годишният треньор вече разполага с няколко предложения за ново предизвикателство

Гатузо със силни думи след раздялата с Италия

„Правилно е да се направи път за нов човек незабавно“, посочи Рино