Гарет Бейл пропуска и лятната подготовка на Тотнъм

Гарет Бейл пропуска и лятната подготовка на Тотнъм

Звездата под въпрос за квалификацията на Уелс срещу Черна гора

Уелският национал на Тотнъм Гарет Бейл ще пропусне не само остатъка от сезона, но и лятната подготовка на „шпорите”, стана ясно днес след направените медицински изследвания.

Той има скъсани глезенни връзки след грубото влизане на Чарли Адам от отбора на Блекпул при равенството 1:1.

Бейл, който бе избран за най-добър играч на сезона на Асоциацията на професионалните футболисти, напусна терена със специален ботуш, а днес се подложи на допълнителен преглед на ядрено-магнитен резонанс.

Според официалното съобщение, публикувано на сайта на Тотнъм, Бейл ще носи хирургическия ботуш 12 дни, след което ще започне рехабилитационна програма и трябва да е на линия за началото на следващия сезон.

Така под въпрос остава и участието на уелския национал в квалификацията на „драконите” срещу лидера в нашата квалификационна група за Евро 2012 – Черна гора, която е на 12 септември.

Легенда на Рома си тръгна от клуба след 50 години в него

След повече от петдесет години съвместна история, пътищата на Бруно Конти и Рома се разделят

Жените на Барселона размазаха Реал Мадрид с 12:2! (ВИДЕО)

Женският отбор на Барселона размаза този на Реал Мадрид с 6:0 на „Камп Ноу“ в четвъртфинален мач-реванш и с общ резултат 12:2 след 6:2 в столицата продължава към следващата фаза

Джерард: Мечта ми е да водя Ливърпул един ден

Легендата на Ливърпул - Стивън Джерард, изрази готовност да се завърне на „Анфийлд“ като асистент на елитен мениджър, но същевременно се дистанцира от възможността да поеме ролята на временен наставник

Луис Енрике: Трябва да защитим собствените си интереси

Старши треньорът на френския гранд Пари Сен Жермен Луис Енрике заяви, че „приема всякакви гледни точки“ относно желанието на неговия клуб да бъде пренасрочена срещата с Ланс от Лига 1

Легенда на Милан е готов да поеме властта в италианския футбол

Легендата на Милан и Италия Джани Ривера изрази готовност да стане следващият президент на Италианската футболна федерация (FIGC)

Манчестър Сити вече се оглежда за нов мениджър

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола няма да вземе окончателно решение за своето бъдеще в клуба преди края на настоящия сезон