Гари Невил скочи на Каземиро и Рашфорд

Гари Невил скочи на Каземиро и Рашфорд

Бившият капитан на Манчестър Юнайтед се усъмни в професионализма на двамата

Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Гари Невил, който в момента работи като телевизионен анализатор, постави под съмнение професионализма на две от звездите на тима - Маркъс Рашфорд и Каземиро, които бяха забелязани в САЩ по време на паузата за националните отбори.

Нападателят Рашфорд бе забелязан в "Медисън Скуеър Гардън" по време на мача от НБА между Ню Йорк Никс и Бруклин Нетс. Той дори публика снимка с подписан от звездата на Никс Джейлън Брънсън негов потник.

В същото време Каземиро реши да посети Орландо заедно със семейството си. В града се намира прословутият увеселителен комплекс "Дисни Уърлд".

"Професионализмът се изразява в това да се грижиш за тялото си и да си подготвен по най-добрия начин за следващата тренировка. Това е от ключово значение за всяко решение, което вземаш по време на сезона", заяви Невил в подкаста Stick to Football.

"Маркъс си е взел почивка, откъснал се е от ежедневието заедно с приятели, но трябваше ли да ходи чак до Ню Йорк, да лети през пет часови зони и да прекарва толкова часове в самолета. Смятам, че това важи дори повече за Каземиро. Той е невероятен футболист, печелил е пет пъти Шампионската лига, но ако беше отишъл за десет дни до Бразилия, за да играе за националния отбор, щеше да се върне с оплаквания, че е изморен. Те двамата сами са си избрали тези почивки. Но това са малките детайли, които правят професионализма на играчите. Не мисля, че пътуване до САЩ в средата на сезона е най-удачното нещо", добави бившият защитник на "червените дяволи".

"Питам изцяло от гледна точка на професионализма - ти играеш слабо, отборът губи, на 13-о място е в класирането и идва нов мениджър. Такова пътуване ли е начинът за презареждане на батериите? Това не е правилно", каза още Невил.

Тази седмица новият мениджър на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим проведе първите си тренировки на базата в Карингтън. За португалеца дебютът начело на 20-кратните шампиони на Англия ще е в неделя при гостуването на новака Ипсуич.

Ливърпул се прицели към 19-годишен нападател на РБ Лайпциг

Английският футболен гранд Ливърпул се е прицелил към нападателя на РБ Лайпциг - Ян Диоманде, съобщи ESPN.

Десподов преди мача на ПАОК в Разград: Познавам съперника много добре

Петкратният футболист номер 1 на България Кирил Десподов през новата седмица ще има особена роля за гръцките медии, тъй като тимът му ПАОК (Солун) в четвъртък ще гостува на Лудогорец (Разград) в шестия кръг на турнира на УЕФА Лига Европа.

Мохамед Салах аут от групата на Ливърпул за Шампионската лига

Мохамед Салах няма да бъде в разширения състав на Ливърпул за мача с Интер Милано в Шампионската лига, който ще се играе във вторник, твърди радио "Монте Карло".

Конте: Играчите ми заслужават комплименти

Старши треньорът на Наполи Антонио Конте похвали своите играчи за себераздаването при победата с 2:1 над Ювентус в 14-ия мач от Серия А.

Ръководството на Реал Мадрид е провело среща за бъдещето на треньора Шаби Алонсо

Ръководството на Реал Мадрид е провело дълга среща веднага след поражението на столичани с 0:2 у дома срещу Селта Виго в неделя вечерта в двубой от Примера дивисион.

Мениджърът на Тотнъм засипа с похвали Краси Балъков

Българският финансист Кирил Евтимов присъства на мача от Висшата лига между Тотнъм и Брентфорд в Лондон.

Спалети: Ако не контролираш топката срещу Наполи, ставаш пътник

Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети призна превъзходството на съперника при загубата с 1:2 от Наполи в 14-ия кръг на Серия А.

След загубата на Реал: Хвърчали са бутилки в съблекалнята

Загубата на Реал Мадрид при домакинството на Селта Виго с 0:2 е провокирала голямо напрежение в съблекалнята на гранда от испанската столица, информира телевизионното предаване "Ел Чирингито".

Мъри Стоилов: Грешките през второто полувреме провалиха Гьозтепе срещу Трабзонспор

Българският старши треньор на Гьозтепе (Измир) Станимир Стоилов остана доволен от представянето през първото полувреме при поражението с 1:2 от Трабзонспор в 15-ия кръг на Суперлигата, като отбеляза грешките след почивката.