Гатузо поиска прошка след разгрома от Норвегия

Гатузо поиска прошка след разгрома от Норвегия
Източник: БГНЕС

Старши треньорът на Италия Дженаро Гатузо реагира на тежката загуба с 1:4 от Норвегия в последния кръг от квалификациите за Световното първенство през 2026 г.

"На първо място трябва да се извиним на феновете. През първото полувреме тимът изглеждаше сплотен и контролираше мача, но разочарованието е, че след почивката не успяхме да поддържаме това ниво. Поздравления за Норвегия"

Гатузо подчерта, че Италия трябва да се опре на добрия си старт на мача, но призна сериозните проблеми през второто полувреме: загубата на ритъм, неточните пасове и оставените свободни пространства, които позволиха на съперника да стигне лесно до наказателното поле.

След края на квалификациите Италия завърши втора и ще продължи битката за участие на световното чрез баражите. Норвегия спечели групата и се класира за първия си Мондиал от 1998 г.

Феран Торес остава в Барселона

Барселона продължава да разчита на Феран Торес и няма планове да го продава това лято, съобщава Мундо Депортиво.

 Бруно Гимараеш напуска Нюкасъл в посока Арсенал

Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау не е сигурен дали Бруно Гимараеш ще остане в отбора на фона на интереса от страна на шампиона Арсенал.

Ливърпул би Съндърланд в дебюта на Андони Ираола

Джо Гомес получи контузия

Манчини разочарован, че няма да води отново Италия

Бившият селекционер на италианския национален отбор Роберто Манчини е изключително разочарован, защото няма да получи възможност отново да поеме четирикратните световни шампиони, съобщава Кориере дела Сера.

Реал Мадрид маха френски национал

Реал Мадрид е готов да обсъди напускането на Орелиен Чуамени през лятото, съобщава БиБиСи.

Университатя отнесе 5 гола от Динамо в Букурещ преди реванша с Левски (ВИДЕО)

Университатя Крайова допусна тежка загуба с 1:5 като гост на Динамо в Букурещ в мач от румънското първенство, намиращ се точно между сблъсъците на "студентите" с родния Левски