Георги Минчев и Юмраниеспор претърпяха тежко поражение от лидера в турската Първа лига

Георги Минчев и Юмраниеспор претърпяха тежко поражение от лидера в турската Първа лига

Отборът на българина допусна поражение с 0:3

Юмраниеспор претърпя поражение като гост с 0:3 от лидера във второто ниво на Турция Първа лига – Истанбулспор. Българският национал Георги Минчев стартира като титуляр за своя тим, като бе на терена през целия двубой.

Емир Гюлтекин даде аванс Истанбулспор още в 4-ата минута, като двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 1:0. През втората част натискът на домакините продължи, а Окан Ердоган удвои преднината на своя тим в 69-ата минута. Гаусу Диара пък оформи крайното 3:0 с гола си в 85-ата минута.

След този успех Истанбулспор натрупа 12 точки в актива си, като остава на върха на класирането в Първа лига. Юмраниеспор пък е на 8-а позиция със 7 точки.

Мениджърът на Челси щастлив след продължаването в Шампионска лига

„Да се класираш напред в тази надпревара е най-важното нещо“, смята Лиъм Росиниър

Конте похвали играчите на Наполи, въпреки отпадането от Шампионска лига

Треньорът на Наполи  се оплака от натоварената програма в Серия А

Арбелоа: Очевидно Реал бе далеч от това, което искахме

Треньорът на „Белия балет“ коментира загубата от Бенфика

Компани: Щастлив съм от реакцията на отбора

Треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани отчете трудността на гостуването на ПСВ Айндховен, спечелено с 2:1.

Иван Леко: Победата на Брюж е важна за целия белгийски футбол

Засипа с похвали сина на сръбската легенда Деян Станкович

Мениджърът на Арсенал: Гордея се с играчите си

Мениджърът Микел Артета заяви, че Кай Хаверц ще бъде изведен от Арсенал на „друго ниво“, след като той отбеляза гол и беше в основната на другите два при победата с 3:2 в Шампионската лига срещу Кайрат на стадион „Емирейтс“.