Георги Русев с асистенция в Швейцария (ВИДЕО)

Бивш играч на Левски с червен картон

Националът на България Георги Русев даде асистенция при победата на неговия Сион над Белинцона с 3:0 в мач от 24-ия кръг във второто ниво на швейцарския футбол Чалънджър лигата.

Бившият футболист на ЦСКА 1948 се появи на терена като резерва в 77-ата минута и само пет по-късно асистира за втория гол на своя тим, дело на Лиам Киперфилд.

В същото време носителят на Купата на България с Левски Драган Михайлович игра за гостите, но си изкара директен червен картон в 65-ата минута, оставяйки Белинцона с човек по-малко на терена.

Сион продължава да бъде лидер в Чаланджър лигата с актив от 55 точки, като е на 7 пред втория Тюн, докато Белинцона е на 7-ма позиция с 28 пункта.

Кристъл Палас отнесе безличен Юнайтед с 4:0 (ВИДЕО)