Германия е в шок от контузията на Марк-Андре тер Щеген

Германия е в шок от контузията на Марк-Андре тер Щеген

Вижте какво казва селекционерът Юлиан Нагелсман

Контузията на Марк-Андре тер Щеген е шокираща и той ще липсва много на германския национален отбор по футбол, заяви селекционерът Юлиан Нагелсман. Вратарят на Барселона вече претърпя операция и ще отсъства от терените около осем месеца, съобщава агенция Ройтерс. 

"Новината за контузията на Марк ни шокира. Той ще ни липсва много както на, така и извън игрището. Желаем му всичко най-добро и винаги ще го подкрепяме така, както ни е възможно", заяви Нагелсман, който загуби и оттеглилия се от международния футбол Мануел Нойер. 

По-рано през месеца Нагелсман включи в националния отбор двама дебютанти - Оливер Бауман от Хофенхайм и Александър Нюбел от Щутгарт. Те обаче бяха резерви на Тер Щеген за мачовете от Лигата на нациите срещу Унгария и Нидерландия. 

През март в състава попадна и Бернд Лено от Фулъм, който има девет двубоя за националния отбор, но и той не игра. Следващите срещи на Германия в Лигата на нациите са през октомври, а съперници са Босна и Херцеговина и Нидерландия. 

ПСЖ надви Льо Авър с класика и отново е първи (ВИДЕО)

Резервите на парижани блеснаха в отсъствието на “звездите”

Наполи разнищи Аталанта само за 45 минути (ВИДЕО)

Шампионите се завърнаха на лидерската позиция в Серия А

Галатасарай се завърна към победите и остава на върха (ВИДЕО)

Шампионите на Турция осъществиха пълен обрат

Артета: В този двубой трябва повече влагане спрямо другите

Наставникът на Арсенал мотивира играчите си за дербито с Тотнъм

Сосиедад подчини Осасуна с 3:1, брилянтен гол на „Ел Садар“(ВИДЕО)

Реал Сосиедад победи Осасуна с 3:1 като гост в мач от 13-ия кръг на Ла Лига след обрат от 0:1, а едно от попаденията е кандидат за най-красив гол през кампанията.

Нюкасъл препъна Манчестър Сити за седем минути (ВИДЕО)

Нюкасъл победи Манчестър Сити с 2:1 на „Сейнт Джеймсис Парк“ в мач от 12-ия кръг на Висшата лига

Ван Дайк: Трябва да се погледнем в огледалото

Капитанът на Ливърпул Върджил ван Дайк се зарече, че Ливърпул ще се възстанови от ужасната си форма, въпреки поредната загуба. "Червените" бяха победени с 3:0 у дома от Нотингам Форест

Фиорентина и Ювентус взеха по точка след много напрежение (ВИДЕО)

Фиорентина и Ювентус направиха равенство 1:1 в двубой от 12 кръг на италианската Серия А

909 дни по-късно: Барса се завърна на “Камп Ноу” с 4:0 (ВИДЕО)

“Блаугранас” разбиха Атлетик Билбао