Германски национал със съмнения за тежка контузия

Германски национал със съмнения за тежка контузия

Бенямин Хенрихс получи контузия срещу Байерн

Защитникът на РБ Лайпциг и националния Германия Бенямин Хенрихс вероятно е скъсал ахилесовото си сухожилие, което ще го извади от игра до края на сезона, съобщава агенция dpa.

Хенрихс падна далеч от топката в последните моменти на двубоя при поражението на РБ Лайпциг с 1:5 от Байерн Мюнхен в петък вечер. Той изпитваше видима болка и беше лекуван на терена дълго време след последния съдийски сигнал, преди да бъде изнесен на носилка.

Старши треньорът Марко Розе каза пред портала DAZN, че се опасява, че Хенрихс е получил тежка контузия на глезена, но помощник-треньорът Александър Циклер по-късно говори за предполагаема травма на ахилесовото сухожилие.

Борусия Дортмунд се притесни за Янис Константелиас

Борусия Дортмунд се опасява, че Янис Константелиас е получил сериозна контузия на коляното в първия мач от Бундеслигата срещу Хамбургер в събота, завършил с победа с 2:0 за „жълто-черните“

Атлетико Мадрид сложи край на перфектния старт на Севиля с категоричното 3:1 (ВИДЕО)

Севиля претърпя първа загуба през новия сезон на Ла Лига

Ювентус надви Парма у дома за втора поредна победа (ВИДЕО)

Ювентус стигна до успех с 2:0 при домакинството си на Парма в мач от втория кръг на Серия А

Гьозтепе на Мъри Стоилов падна драматично от Галатасарай (ВИДЕО)

Гьозтепе на Станимир Стоилов отстъпи с 2:3 при гостуването си на Галатасарай

Лукас Петков: Пътят беше труден

Българският национал Лукас Петков записа името си в историята на Елверсберг, отбелязвайки първия гол за клуба в Бундеслигата

ОФИЦИАЛНО: Франк Кесие се върна в Аталанта

Франк Кесие официално се завърна в Аталанта, след като подписа договор с клуба като свободен агент