Големият Сам: И ние искахме Бербатов, но нямахме толкова пари

Големият Сам: И ние искахме Бербатов, но нямахме толкова пари

Уест Хям наддавал за българина, но Фулъм предложил по-добри условия

Уест Хям е направил опит да привлече Димитър Бербатов в последния момент на летния трансферен прозорец, призна мениджърът на Уест Хям Сам Алърдайс.

Бившият отбор на Бербатов - Тотнъм, също искал да си върне нападателя, но в крайна сметка офертата на Фулъм се оказала най-добра.

"Не можахме да си позволим Бербатов. Проблемът беше в трансферната сума, както и размерът на заплатата, който не влизаше в бюджета ни за този сезон", каза Сам Алърдайс пред английските медии.

"Фулъм си направи бюджет само за трансфери. Те знаеха, че Клинт Демпси напуска, както и други двама и това им даде свобода да вземат сериозно ново попълнение", добави Алърдайс.  

Ювентус започва преговори с Бернардо Силва

Италианският гранд Ювентус е отправил поглед към Висшата лига в търсене на класно попълнение за своята халфова линия

Солскяер получава милиони, ако вкара Манчестър Юнайтед в Шампионската лига

„Червените дяволи“ плаща 4 млн. паунда на норвежеца за място в топ 5 на Висшата лига

Opta: Арсенал има 87% шанс да е шампион

Арсенал е категоричен фаворит за титлата в английското първенство по футбол и има почти 87% шанс да стане шампион, сочи симулация на сезона на статистическата платформа Opta

Букайо Сака ще удължи договора си с Арсенал

Настоящият контракт на англичанина изтича догодина

Гуардиола доволен, че Семеньо избра Манчестър Сити

Новото попълнение ще попадне в групата за двубоя с Екзитър

Зиркзее държи да напусне Манчестър Юнайтед в посока Рома

Италианският клуб е готов да вземе нападателя за €38 млн. с договор под наем и опция за задължително закупуване