Гризман на линия за Купата на Краля

Гризман на линия за Купата на Краля

Атлетико фаворит при визитата на Бетис

Антоан Гризман се завръща в групата на Атлетико Мадрид за четвъртфинала срещу Бетис за Купата на краля в четвъртък вечер.

Френският нападател страдаше от контузия на лявото бедро и пропусна две срещи от Ла Лига, както и загубата от Бодьо/Глимт в Шампионската лига.

"Знаем какво представлява Антоан за нас, не е необходимо да говорим повече. Имаме нужда от него, независимо дали става въпрос за 60, 30 или 90 минути. Имаме нужда от него и независимо дали е титуляр или влезе като резерва, искаме да даде най-доброто от себе си", коментира треньорът Диего Симеоне.

Двубоят от турнира за Купата ще излъчи един от полуфиналистите, а изходът ще стане ясен след 90 или 120 минути в Севиля. 

Фаворит в мача е именно Атлетико. Шансът за победа на "дюшекчиите" е изчислен като 44,4% от българския сайт 8888.bg. Вероятността Бетис да спечели в редовното време е 31,3%. Компанията определя потенциална развръзка с дузпи с шанс от 17,2%.

Дженоа и Фрозиноне бият с по 4:1 за Купата на Италия

Дженоа и Фрозиноне се класираха за третия кръг в турнира за Купата на Италия

Еспаньол започна сезона в „Ла Лига“ с 3:0

Класическа домакинска победа срещу Леванте за „папагалчетата“

Барселона вкара 5 гола на Базел (ВИДЕО)

Двама от новите се разписаха при 5:2 в последната лятна контрола на каталунците

Реал (Мадрид) загря с класика за старта на сезона

Реал победи Шалке с 3:0 в последната си лятна контрола

Тотнъм отказва да продаде Викарио на Ювентус

Английският Тотнъм е отхвърлил предложението на Ювентус за вратаря Гулиелмо Викарио под наем на фона на опитите на „бианконерите“ да привлекат нов вратар, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport

Дебютантът в „Ла Лига“ взе точка от Виляреал (ВИДЕО)

Расинг Сантандер стигна до домакинско реми 2:2