Гуардиола иска да вземе халф на Барселона

Гуардиола иска да вземе халф на Барселона
Източник: БГНЕС

Според "Relevo", мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола си е харесал един от халфовете на Барселона за ново попълнение на "гражданите".

Гуардиола има желание да привлече креативен плеймейкър зад Ерлинг Холанд, а Кевин де Бройне е на път да напусне клуба. Флориан Вирц от Байер Леверкузен беше обект на вниманието му, но той е напът да се присъедини към Байерн Мюнхен това лято и Пеп е насочил вниманието си към Олмо.

В момента той не е сред осемте играчи, които спортният директор на Деко е определил за потенциални трансфери това лято. Засега той не е обявен за продажба, но не е ясно дали в Барса ще бъдат отворени за голяма оферта, която вероятно би могла да разреши някои от проблемите им с лимита на заплатите.

Ювентус надви Ница в контрола

“Бианконерите” играха без огромна част от титулярите си

Макаби Тел Авив може да посрещне ЦСКА пред празни трибуни

Макаби Тел Авив е изправен пред сериозно наказание от УЕФА, което може да остави отбора без публика за домакинския мач срещу родния ЦСКА от III квалификационен кръг на Лига Европа

ОФИЦИАЛНО: Нюкасъл обяви раздялата с Еди Хау

Еди Хау изненадващо подаде оставка като старши треньор на Нюкасъл, слагайки край на изключително успешния си близо петгодишен престой на „Сейнт Джеймсис Парк"

КАС вдигна наказанието на Михайло Мудрик

Крилото на Челси Михайло Мудрик получи разрешение да се завърне в игра, след като Спортният арбитражен съд (КАС) частично уважи жалбата му срещу 4-годишната забрана за състезателни права поради допинг

Баркола е готов да иде в Ливърпул, чака се ПСЖ

Ливърпул продължава да работи по трансфера на крилото на Пари Сен Жермен Брадли Баркола, като между двата клуба вече се водят разговори

ПСЖ договори звездата на Монако

Сделката е на стойност 50 милиона евро