Гуардиола: Изиграхме един от най-добрите си мачове

Гуардиола: Изиграхме един от най-добрите си мачове

Специалистът говори след равенството с Нотингам

Мениджърът на Манчестър Сити - Хосеп Гуардиола, сподели след равенството с Нотингам, че футболистите му са показали една от най-добрите си игри от началото на сезона.

„Справихме се много добре. Направихме изключително добър мач. Имахме страхотни моменти, но това е футболът. Трябваше да вкараме“.

„Направихме всичко по силите си. Имахме твърде много чисти положения за гол. Това бе един от най-добрите ни мачове, но загубихме две точки. Трябваше да сме по-агресивни. Все още има много мачове и ние добре осъзнаваме това“, коментира Гуардиола, цитиран от ВВС.

След тази среща Манчестър Сити събра 52 точки и изостава на 2 точки от лидера Арсенал, който има и мач по-малко.

Ас на Ливърпул ще бъде възстановен за мача с Тотнъм

Новините около състоянието на Джо Гомес също са добри

Борнемут вече търси заместници на голямата си звезда

Антоан Семеньо се очаква да направи изходящ трансфер през януари

Араухо вече има планирана дата за завръщане

Капитанът на Барселона изглежда, че е преодолял вътрешните си психологични проблеми

Конте: Подхождаме еднакво към победите и загубите

Треньорът на Наполи говори преди Суперкупата на Италия

Милан е отправил оферта за нападател на Уест Хам

Никлас Фюлкруг е целта пред “росонерите”

Тотнъм се прицели в Тер Стеген?

“Шпорите” започват търсенето на нов вратар

Нападател на Челси аут и за Нюкасъл

Естевао е с травма

Треньорът на Барселона хвали вратар

Марк-Андре тер Щеген беше похвален от старши треньора Ханзи Флик за представянето си при завръщането си на вратата на Барселона след седем месеца отсъствие, но в същото време не може да очаква повече игрово време, пише агенция ДПА.

Защитник на Интер аут за до три месеца

Защитникът на футболния Интер Дензел Дъмфрис ще отсъства от терена между два и три месеца, след като му беше направена операция на левия глезен, съобщи „Скай Спортс Италия“.