Гуардиола призна за Сане

Гуардиола призна за Сане

Крилото на Шалке вече изрази желание да напусне

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола потвърди за интерс от страна на английския тим към крилото на Шалке 04 Лерой Сане, предава ДПА.

"Разговаряхме с него. От ръководството на Шалке 04 знаят за нашия интерес", каза Гуардиола след загубата на тима с 0:1 от Байерн Мюнхен в контролна среща.

Спортният директор на Шалке 04 Кристиан Хайдел също потвърди, че Сане иска да напусне клуба. Очаква се сделката да бъде финализирана в близките дни. През миналия сезон Сане има 9 гола в 42 мача за Шалке 04.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон