Гуардиола пуска титуляри и младежи срещу Хъдърсфийлд

Гуардиола пуска титуляри и младежи срещу Хъдърсфийлд
Източник: БГНЕС

Манчестър Сити ще играе срещу Хъдърсфийлд за Купата на лигата утре

Мениджърът на тима Пеп Гуардиола призна на пресконференцията си, че отборът ще бъде смесица от играчи от първия отбор и от академията.

"Ще ви дам новина за утре - няма да играем със същия състав като в последните три мача, това е сигурно", обяви испанският специалист.

"Единственият проблем, който имаме преди Карабао Къп, с цялото уважение към турнира, е как да се предпазим от контузии. За съжаление, вече имаме травми на играчи. Утре ще играем със смесица от футболисти от първия отбор и от академията, защото за нас приоритет са мачовете срещу Бърнли, Монако и Брентфорд. Ще се опитаме да спечелим и да продължим напред", призна Гуардиола.  

 

Национал преподписа с Наполи до 2028г.

Италианският Наполи потвърди официално, че Матео Политано е подписал нов договор с клуба

Стана ясно кога Дибала се завръща в игра за Рома

Аржентинецът лекува контузия

Реал с условие към Винисиус по повод новия договор

Бразилецът ще преподпише само при съгласие с разпоредбите на клуба

Диего Симеоне посочи най-добрия футболист в състава си

Чоло се спря на голмайстора на Атлетико (Мадрид)

Английски национал ще липсва 2 месеца за Арсенал

Нони Мадуеке с контузия след сблъсъка срещу Ман Сити

Неймар осъди с “подигравка” 5-ото място на Рафиня

Бразилецът не повярва на позицията на сънародника си за “Златната топка”

Донарума за трофея „Лев Яшин“: Много се гордея с това признание

Футболистът на Манчестър Сити и италианския национален отбор Джанлуиджи Донарума отговори на получаването на трофея „Лев Яшин“, който се присъжда на най-добрия вратар на годината.

Шаби Алонсо отново настоя: Доволен съм от това, което прави Винисиус Жуниор

Старши треньорът на футболния Реал Мадрид Шаби Алонсо отново настоя, че е доволен от бразилеца Винисиус Жуниор и омаловажи предположенията, че гневната реакция на нападателя при смяната му в двубоя с Еспаньол сочи нещо друго.

Моуриньо иска да покани Бензема в Бенфика

Старши треньорът на Бенфика Жозе Моуриньо е заинтересован да привлече нападателя на Ал-Итихад Карим Бензема, съобщава Goal, позовавайки се на журналиста Екрем Конур.