Гуардиола забранил на екипа си да следи мача на Ливърпул

Гуардиола забранил на екипа си да следи мача на Ливърпул

Треньорът искал всички да са съсредоточени в двубоя срещу Брайтън

Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола забранил на своя екип и персонала на „гражданите” да следят за резултата на паралелния мач на Ливърпул в последния кръг от Висшата лига.
 
Испанският специалист иска целият тим и щабът му да бъдат концентрирани само върху техния двубой.
 
Източник на „Сън” разкри, че самият специалист не иска да знае какво прави прекият конкурент за трофея – Ливърпул.
 
„Той иска всички да са съсредоточени върху собственото си представяне, за да запишат победа срещу Брайтън. Гуардиола много уважава Ливърпул, но съдбата на титлата зависи от Сити. Никой няма право да проверява телефона си, за да види резултата”, разкри източникът.
 
Отборът на Манчестър Сити е лидер в подреждането и само трябва да спечели трите точки срещу Брайтън, за да грабне отново титлата на Англия. Ливърпул посрещат Уулвърхемптън на „Анфийлд”, но засега заемат второ място в Премиърлийг.

 

Прогноза: Ударно начало на Сити в Шампионска лига

"Гражданите" приемат шампиона на Серия А

Исак благодари на феновете за “невероятната вечер”

Шведът дебютира за Ливърпул снощи при драматичната победа над Атлетико

Конте: Попитах Де Бройне някои неща за играта на Ман Сити

Наставникът на Наполи призна делото си преди мача довечера

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи

Манчестър Юнайтед отчете рекордни приходи в последните си годишни отчети, въпреки че пропусна мачове от Шампионската лига и преживя най-лошия сезон в историята си във Висшата лига.

Луис Енрике: С качеството на нашите футболисти няма изненади

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа високо мнение за футболистите си, които започнаха защитата на титлата си в Шампионската лига с категорична победа с 4:0 над Аталанта в сряда вечер.

Арне Слот: За победа над отбор като Атлетико, трябва да го направите със собственото му оръжие

Мениджърът Арне Слот похвали манталитета на своя Ливърпул, след като гол на Върджил ван Дайк в добавеното време осигури победата с 3:2 над Атлетико Мадрид в първия кръг на Шампионската лига стадион "Анфийлд".

Кристиан Киву: Имаме отбор с характер и желание да се възстанови от негативния период

Два гола на Маркюс Тюрам донесоха успешен старт на Интер в Шампионската лига и победа с 2:0 като гост на Аякс в Нидерландия, а старши треньорът Кристиан Киву остана доволен от видяното.

Шампионски старт на ПСЖ в Шампионска лига (ВИДЕО)

Носителят на трофея прегази Аталанта пред погледа на Неймар

Байерн се възползва от грешките на Челси за победа (ВИДЕО)

“Баварците” продължават победния си ход през сезона