Гюндоган: Подготвени сме и искаме добър резултат

Гюндоган: Подготвени сме и искаме добър резултат

Целта ни е да преминем в следващия кръг, допълни футболистът

Манчестър Сити е по-добре подготвен в сравнение с Ливърпул преди сблъсъка между двата отбора на четвъртфиналите в Шампионската лига, заяви халфът на "небесносините" Илкай Гюндоган.
 
По-рано през сезона "червените" победиха Сити с 4:3 в двубой от английския шампионат, а това е единственото поражение за отбора от Манчестър във Висшата лига.
 
Роберто Фирмино, Мохамед Салах и Садио Мане имат отбелязани общо 75 гола във всички турнири за отбора от Мърсисайд през сезона.
 
"Има голямо уважение, защото тримата са реализирали множество голове във всички турнири през настоящата кампания, а и са направили голямо количество извеждащи подавания.
 
Ливърпул беше единственият отбор, който беше способен да ни победи, въпреки че в онзи двубой ние се представихме доста силно. Този мач на "Анфийлд" идва с голяма мотивация за нас. Искаме да вземем много добър резултат и да доминираме в двубоя пред наша публика. Искаме точно това и можем да го направим, защото сме подготвени изключително добре.
 
Целта ни е да преминем в следващия кръг", коментира германският национал Гюндоган, който работи четири години под ръководството на Юрген Клоп в Борусия Дортмунд. В момента Клоп е начело на Ливърпул, а първата среща между двата състава е в сряда вечерта. 
 
"Юрген е великолепен треньор. Способен е да мотивира водения от него отбор за всеки мач. Доказва всичко това и в Ливърпул. В атака са много силни, няма да ни бъде лесно срещу тях", каза още Илкай Гюндоган.

 

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.